Strony internetowe
i portale społecznościowe

Tworzymy i projektujemy responsywne strony internetowe. Każda strona jest systemem CMS, czyli stroną zarządzaną przez łatwy w obsłudze panel administracyjny. Nie trzeba posiadać żadnej wiedzy technicznej, aby szybko zrozumieć, jak się w nim poruszać.

Doświadczenie

DigiHex Systems posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu wszelkiego rodzaju stron internetowych - począwszy od tych najmniejszych, aż po bardzo rozbudowane portale społecznościowe dla tysięcy użytkowników.

Technologia

Korzystamy z najnowszych, dobrze sprawdzonych technik budowy interaktywnych stron WWW - przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników, a zarazem funkcjonalnych.

Przejrzystość

Tworzymy strony bardzo przejrzyste i czytelne, a przez to przyjazne dla każdego użytkownika. Treści można łatwo znaleźć i nie trzeba przebierać w gąszczu zagmatwanych informacji.

Rozbudowa

Nasze strony posiadają modułową konstrukcję. Efektem tego jest wysoka skalowalność systemów, a strony zawsze można dodatkowo rozbudowywać o nowe moduły i łączyć je z już istniejącymi.

Administracja stroną

Wszystkie nasze stronysystemami CMS, posiadającymi mechanizm do zarządzania zawartością przez przejrzysty, intuicyjny i funkcjonalny panel administracyjny. Administrator, a nawet kilku administratorów, ma możliwość swobodnego zarządzania całą stroną. System pozwala na pełną edycję i swobodne dodawanie treści na stronę, zamieszczanie galerii zdjęć, filmów, a także innych plików. Możliwości są niemal nieograniczone!

Wizualny edytor tekstów

Do zarządzania stroną nie jest konieczne posiadanie wiedzy na temat języków programowania ani każdorazowy kontakt z programistą - wszystkie zmiany można dokonać samodzielnie prosty sposób wykorzystując rozbudowany, wizualny edytor tekstu. Narzędzie to przypomina swoim wyglądem interfejs programu Microsoft Word. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa strony jest komfortowa, a informacje zawsze poprawne i aktualne.

Przyjazne dla SEO

Każda strona jest wstępnie przygotowana pod pozycjonowanie. Posiada przyjazne adresy URL, znaczniki H1, H2, H3, a w panelu możliwe jest definiowanie dla każdej podstrony z osobna tagów: title, keywords i description.

Obsługa i pomoc

Na każdy system udzielamy gwarancji poprawnego działania i służymy pomocą przy problemach. Pomagamy dalej rozwijać strony klientów, aby iść za potrzebami rynku.

Funkcjonalność stron WWW bez ograniczeń !

Każda strona WWW tworzona przez nas to indywidualny system, skrojony na miarę potrzeb klienta. Liczba modułów, o jakie strona może zostać wyposażona jest praktycznie nieograniczona - oto prezentacja najpopularniejszych funkcji.


Lista ma charakter informacyjny. Nie stanowi trudności, aby stworzyć bardziej rozbudowane, indywidualne moduły.
Zarządzanie strukturą menu
Zarządzanie strukturą i ułożeniem jednego lub więcej menu, tworzenie nieograniczonej liczby podstron o dowolnym zagnieżdzeniu, sortowanie "metodą przeciągnij i upuść".

W zależności od typu szaty graficznej, można zastosować albo menu jednopoziomowe - główne działy, albo menu o strukturze drzewiastej z dowolnym zagłębieniem i przydzielaniem podstron.
Zarządzanie treścią stron
Pełna swoboda w dodawaniu i edycji treści na podstronach, z wykorzystaniem wizualnego edytora tekstów.

Opis edytora znajduje się w sekcji powyżej.
Aktualności, wydarzenia
Tworzenie ułożonych chronologicznie aktualności czy wydarzeń, wraz z datą, tytułem, opcjonalnym zdjęciem oraz treścią edytowaną z wykorzystaniem wizualnego edytora tekstów.
Galerie
Możliwość budowania galerii zdjęć z podziałem na kategorie. Kategoria może posiadać nazwę i opis, a pod nią mogą być wyświetlane miniaturki zdjęć. Kliknięcie w zdjęcie powoduje płynne powiększenie zdjęcia oraz uaktywnienie nawigacji lewo/prawo.

W panelu administracyjnym dostępne są funkcje: dodawania, usuwania i sortowania zdjęć metodą
"przeciągnij i upuść".

Galerie można też przystosować jako pojedyncze, luźne dodatki do treści, wstawiane np. pomiędzy akapitami tekstu na dowolnej podstronie.

Moduł może być połączony z koniecznością rejestracji i logowania użytkowników.
Pliki do pobrania
Łatwa i szybka możliwość udostępniania klientom plików oraz dokumentów na stronie, aby klient mógł pobrać plik na swój komputer. Pliki do pobrania można dzielić na kategorie, wraz z opisami.

Moduł może być połączony z koniecznością rejestracji i logowania użytkowników.
Slider do zdjęć
Efektowny rotator zdjęć, umożliwiający stworzenie slajdów z różnymi efektami przejść. Dość popularny gadżet na stronie głównej bądź w nagłówku, aby uatrakcyjnić jej wygląd i ożywić.
Odtwarzacz muzyczny
Chcesz nadać swojej stronie klimatu? Możemy zrobić w pełni zarządzalny odtwarzacz muzyki, działający w tle strony. Sam wysyłasz muzykę i zarządzasz kolejnością utworów odtwarzanych na stronie.

Odwiedzający ma możliwość zatrzymania muzyki lub zmiany na następny utwór.
Sondaże i ankiety
Jeżeli masz potrzebę, aby odwiedzający głosowali i wyrażali swoje zdanie, możemy zrobić system do ankiet i sond z dowolną ilością pytań.

Ankiety czy sondy można budować z poziomu panelu i umieszczać w dowolne miejsca. Można także definiować przedział czasowy, w jakim chce się zbierać głosy.
Newsletter
Newsletter pozwala informować w formie biuletynów mailowych o nowościach na stronie bądź innych wpisanych informacjach.

Pozwala na tworzenie grup subskrybentów, edycję biuletynu w wizualnym edytorze tekstu, import własnych list mailingowych do wysyłki. Zapisani subskrybenci mogą się automatycznie wypisać, klikając w link.
Wyszukiwarka
Masz dużo treści nas stronie? Wyszukiwarka kontekstowa pozwoli szybko przeszukać konkretne części serwisu i wyłonić treści w oparciu o szukane słowa.
System banerowy
Rozbudowany system banerowy wraz z licznikami wyświetleń i kliknięć. Możliwość ustawiania dat emisji i podpinanie zewnętrznych kampani reklamowych.
Logowanie użytkowników
Dodatkowa rejestracja i logowanie użytkowników w celu dostępu do pewnych treści po autoryzacji
Media społecznościowe
Możliwość dodania do strony wtyczek do portali społecznośiowych, takich jak: Facebook, Google+, Twitter, Pinterest

Wtyczki umożliwiają albo polubienie strony, albo podzielenie się i poinformowanie znajomych o ciekawym wpisie czy produkcie.
Wersja mobilna
Wersja mobilna to dodatkowy interfejs strony przeznaczony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, w szczególności z ekranami dotykowymi.

Charakteryzuje się lżejszą szatą graficzną i zmienionym układem, aby się ładnie dopasowywał do różnych rozmiarów wyświetlacza telefonu czy tabletu.
Wielojęzyczność
Możliwe jest stworzenie strony w kilku wersjach językowych, a nawet graficznych i niezależne wprowadzanie tekstów oraz zasobów przez panel administracyjny dla każdej wersji językowej z osobna.
Mapy Google
Możliwość wstawiania na podstrony mapki Google.

Jeśli potrzebna jest dodatkowa funkcjonalność, możemy stworzyć interaktywne moduły komunikujących się z Google Maps i pokazujących wybrane punkty, trasy, obszary, dymki opisowe, itp.
Kanały RSS
Jeśli chcesz, aby twoi internauci otrzymywali automatycznie informację o nowych wpisach i informacjach, możemy do strony podłączyć kanał RSS informujący ich o zmianach na stronie.

Kanał RSS podłącza się do przeglądarek, programów pocztowych lub do innych specjalnych aplikacji.
Wiele domen
System umożliwia obsługę wielu domen podpiętych do jednego systemu, wraz z dynamiczną zmianą szaty graficznej i treści, za pośrednictwem wspólnego panelu administracyjnego.
Komentarze i opinie
Chcesz aby ludzie zostawiali komentarze do zdjęć, aktualności czy produktów?

Żaden problem! Każda podstrona może zawierać moduł do komentowania obiektu przez użytkownika. Komentarze są moderowane, mogą być zatwierdzane ręcznie lub automatycznie.
Forum i czat
Możemy stworzyć bardzo lekkie i szybkie forum dyskusyjne, podpięte nawet do bazy użytkowników ze strony. A może potrzebujesz na portalu czat, aby użytkownicy mogli rozmawiać ze sobą w czasie rzeczywistym?
Chcesz odświeżyć swój wizerunek w internecie ?
Potrzebujesz niestandardowy system internetowy ?

Wyślij nam szczegółowe wytyczne, a postaramy się jak najbardziej szczegółowo
przedstawić wycenę i przybliżony termin realizacji nowego systemu.
Siedziba firmy:
DigiHex Systems
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
Budynek A, I piętro  
Madewithin Bielsko-Biała.